Mainostoimisto Dynastia

Kruunaamme brändisi, brändäämme kruunusi

AAA
DynastiaAAA

Mainostoimisto Dynastia on laadukkaan brändisuunnittelun hallitseva asiantuntijayritys. Markkinointiviestinnän rajoja hallitusti rikkova ja tämän päivän keinovalikoimaa tehokkaasti hyödyntävä lähestymiskulmamme ovat jo auttaneet lukuisia isoja ja pieniä, kotimaisia ja kansainvälisiä brändejä saavuttamaan niille asetettuja tavoitteita. Määrätietoinen ja kustannustehokas toimintatapamme varmistaa sen, että olipa brändin elinkaaren vaihe tai asema yrityksen salkussa mikä tahansa, meidän huomassamme se löytää uudenlaisia mahdollisuuksia. Menestys on monen pienen mutta hyvän päätöksen summa. Me uskomme, että yhteistyö Dynastian kanssa voisi olla sinun brändisi kannalta yksi parhaista.

YlpeinÄ esittelemme

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
OpusCapita Group Oy / www.opuscapita.fi
Chasswheel Oy / www.chasswheel.com
M-Files Inc.
Karjalan Metsä ja Energia Oy / www.kmeoy.fi
Sepa Oy / www.sepa.fi
Teknos Oy / www.teknos.fi
Karelia-Upofloor Oy / www.xseriesfloors.com
Villa Rapala / www.villarapala.fi
Aidon Oy
Junttan Oy / www.junttan.fi
Bella Boats Oy / www.bellaboats.fi
Maintpartner Oy / www.maintpartner.fi
Pielispakari Oy / www.pielispakari.fi
Kuopion Energia Oy / www.kuopionenergia.fi / Energian maailma
Coptersafety Oy / www.coptersafety.com
Kuopion Musiikkikeskus / www.kuopionmusiikkikeskus.fi
Maveplan Oy / www.maveplan.fi
Prima Pet Premium Oy
Kattama Oy / www.kattama.fi
Kuopion Monirakennus Oy / www.kumoni.fi
Ravintola Os / www.ravintolaos.fi / Katso video
ExcaDrill / www.junttan.fi/products/excadrill
Tutor Partners Oy / www.tutorpartners.com
The Valspar (Finland) Corporation Oy / www.valsparcoileurope.com
Suomen Graafiset Palvelut Oy
Factornova Oy / www.factornova.fi
LKV Kiinteistöinssi Oy / www.lkvkiinteistoinssi.fi
Sievo Oy / www.sievo.com
Kuopion Ev.lut. seurakunnat, Oppilaitostyö / www.yhteishenki.fi
Hotelli-Ravintola Amado Oy / www.amado.fi
HUB logistics Oy / www.pahvipakkaus.fi / www.puupakkaus.fi
Itäinen tanssin aluekeskus / www.itak.fi
CN Media Finland Oy / www.nukkumatti.net
Finaintel Oy / www.finaintel.fi
Tours International America / www.tia4u.com
Oy Ciegus Ltd / www.ciegus.com
Hankintamaailma Oy / www.hankintamaailma.fi
Kuopio Innovation Oy / www.kuopioinnovation.fi
Arja Raukola Oy / www.raukola.fi
Koulutus Elämään Säätiö / www.koulutuselamaan.fi
Hermokeskus Oy / www.hermokeskus.fi
Pekka Vehviläinen Oy

Aitoja ihmisiä töiden takana

Milko Tarvainen

Milko Tarvainen

Art Director

+358 (0) 45 111 9351
Annette Kärki

Annette Kärki

Art Director

+358 (0) 44 592 5021
Jaakko Forss

Jaakko Forss

Art Director

+358 (0) 40 558 2426
Jukka Ollikainen

Jukka Ollikainen

Planner

+358 (0) 40 568 2172
Tiina Rovio

Tiina Rovio

Graafinen suunnittelija

+358 (0) 40 567 8305
Sanna Pulkkinen

Sanna Pulkkinen

Graafinen suunnittelija

+358 (0) 44 371 5764
Timo Mansikka-Aho

Timo Mansikka-Aho

Copywriter

+358 (0) 40 500 8902

Kannattaa tulla kauempaakin

map

Dynastia

Mainostoimisto Dynastia Oy
Minna Canthin katu 4
FI-70100 KUOPIO
Finland

Social logos

Please don't find us from facebook, don't follow us on twitter, follow us to success.

© Mainostoimisto Dynastia Oy 2011

Skrollaa alas